1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Jahović odlazi u Rusiju
29.08.2014.

Nakon tri mjeseca boravka u Rijeci napadač makedonske reprezentacije Adis Jahović napušta Kvarner i prelazi u redove ruskog drugoligaša Krylia Sovetov iz Samare.

- Klub je prihvatio ponudu ruske momčadi koja je bila vrlo zadovoljavajuća i za Rijeku i za Jahovića. Procijenili smo da je to razumna odluka u ovoj situaciji a Jahović u želimo svu sreću u daljnjoj karijeri – rekao je zamjenik sportskog direktora HNK Rijeke Ivan Mance.

Jahović se na današnjem treningu oprostio od ekipe te je dodao da će vrijeme na Kantridi pamtiti kao kratko ali slatko.

- Bio sam jako zadovoljan kako su me dečki u ekipi te ljudi u klubu primili . U ovo kratko vrijeme pokazali smo da smo jaka momčad i to u europskim okvirima. No ja sam dobio ponudu koja me jako pozitivno iznenadila - dugoročni trogodišnji ugovor koji je uz to i vrlo financijski izdašan. Rijeci sam pak jako zahvalan na korektnosti,posebno predsjedniku Uprave Damiru Miškoviću i dopredsjedniku Dean Šćulcu. Svi u Rijeci ostat će mi u lijepom sjećanju…- rekao je na odlasku Jahović koji je za Rijeku  odigrao 8 utakmica te postigao 5 golova.