1. Momčad
Jakov Puljić novi igrač HNK Rijeka: ‘Čast mi je biti dio riječke priče’
31.08.2017.

Jakov Puljić novi je igrač Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka. Puljić je pristupio bijelima odigravši posljednju utakmicu u dresu Intera upravo protiv Rijeke u kojoj je postigao i gol u subotnjem porazu zaprešićkog sastava 1:3.

- Sretan sam i čast mi je biti dio ove ekipe i ove priče. Dvostruka kruna od prošle sezone sve govori. Nadam se da ću pomoći ekipi da i ove sezone ostvarimo dobre rezultate, rekao je Jakov Puljić po dolasku u Rijeku.

- Mogu reći da je dolazak u Rijeku za mene, ne jedna, već dvije stepenice naprijed kada je u pitanju moja karijera. Klub je sređen i ostvaruje dobre rezultate, jedini je hrvatski predstavnik u europskim natjecanjima, ustvrdio je Jakov koji je u HNL-u nastupao u dresu Cibalije, Lokomotive i Intera skupivši 108 nastupa i 24 pogotka.

- Potrefilo se evo da posljednji pogodak u dresu Intera postignem baš protiv Rijeke. Drago mi je zbog svakog gola kojega postignem, nadam se da ću ih puno davati u dresu Rijeke i da ću nastaviti gdje sam stao u Interu, zaključio je Jakov Puljić.