Škola : Pripremna
Juniori: Rijeka – Naprijed 6:1
05.02.2018.

Juniori Rijeke pobijedili su Naprijed 6:1 u pripremnoj utakmici pred nastavak sezone. Najraspoloženiji u redovima Rijeke bio je Črnko s dva pogotka i dvije asistencije. Dvostruki strijelac bio je i Dukađin, a po jedan pogodak dodali su Hrvoje Smolčić i Dedić.

Rijeka je u vodstvo došla već u prvoj minuti susreta. Bijeli su ukrali loptu i brzo uposlili Dukađina koji je precizno pogodio za 1:0. Do kraja prvog dijela Črnko i Hrvoje Smolčić podignuli su prednost na 4:0.

U nastavku, u 47. minuti, Naprijed je smanjio zaostatak na 4:1. Na drugoj strani Rijeka je brzo odgovorila preko Dukađina. Črnko je izborio jedanaesterac, a Dukađin sigurno realizirao za 5:1.

Konačan rezultat postavio je Dedić. U 85. minuti, nogometaš Rijeke primio je povratnu loptu i pogodio za 6:1.