Škola : 1. HNL juniori : 11. kolo
Juniori Rijeke izgubili od Rudeša i oprostili se od jesenske titule
25.11.2017.

Juniori Rijeke poraženi su na gostovanju kod Rudeša 2:1 u utakmici 11. kola Prve HNL. Rijeka je ovim porazom izgubila mogućnost osvojiti titulu jesenskog prvaka.

Nogometaši Rijeke ušli su motivirano u utakmicu, pritisnuli su Rudeš i tražili pobjedu. U vodstvo su stigli u 42. minuti preko Dukađina.

Jurešić je prošao po boku i ubacio, a Dukađin je utrčao ispred igrača i pogodio za 1:0.

U drugom dijelu, Rudeš je preokrenuo rezultat. Iz dvije brze kontre stigli su do pobjede. Najprije je Matić u 57. minuti pogodio za 1:1, da bi Lojber u 70. minuti postavio konačnih 2:1.

Rijeka može žaliti za ispuštenom pobjedom s obzirom na broj propuštenih prilika. Napadači Rijeke propustili su iskoristiti čak sedam sto postotnih prilika, od čega se u četiri našao Ristovski.