Škola : Pripremna
Juniori Rijeke pobijedili Borac
09.02.2018.

Juniori Rijeke pobijedili su Borac 3:0 u još jednoj pripremnoj utakmici odigranoj pred nastavak sezone. Dvostruki strijelac bio je Bušnja, a jedan pogodak postigao je Dukađin.

Rijeka je u vodstvo došla u 31. minuti preko Dukađina. Riječani su nakon visokog pritiska ukrali jednu loptu, nakon koje je Črnko poslije solo prodora poslužio Dukađina kojemu nije bilo teško pogoditi za 1:0.

Na 2:0 povisio je Bušnja. U 39. minuti Dukađin je izborio najstrožu kaznu koju je sigurno realizirao Bušnja.

Konačan rezultat postavio je Bušnja. U 48. minuti Riječani su lijepo probili po lijevom boku, prvi pokušaj nakon ubačaja uspio je obraniti vratar Borca, ali samo do Bušnje koji je sa šest metara poslao loptu u mrežu za 3:0.

Do kraja utakmice Rijeka je uspjela stvoriti još nekoliko izglednih prilika, ali napadačima Rijeke nedostajalo je mirnoće u završnici.