Škola : 1. HNL juniori : 22. kolo
Juniori Rijeke pobijedili Rudeš i potvrdili treće mjesto
20.05.2018.

Juniori Rijeke pobijedili su Rudeš 1:0 u posljednjoj utakmici sezone. Utakmicu je odlučio Dominik Mulac, a s nova tri boda izabranici Renata Pilipovića potvrdili su treće mjesto na ljestvici.

U 70. minuti Daniel Štefulj pucao he glavom, a Vučemilović Vranić u posljednji trenutak izbio s crte. U nastavku je obrana Rudeša očistila ubačaj iz kuta, a novi ubačaj s druge strane Mulac je skrenuo nogom u gol za 1:0.

U uvodnom dijelu utakmice prijetili su Smolčić i Dukađin. Nakon ubačaja iz slobodnog pokušao je Smolčić, a vratar Mohorović izvadio ispod grede.

U 25. minuti Črnko je ubacio iz kuta, a Štefulj glavom gađao suprotni kut, međutim lopta je otišla malo pokraj gola.

U 36. minuti Štefulj je ubacio, Bušnja iz blizine pucao glavom, ali vratar je još jednom sjajno obranio.

Pred kraj prvog dijela, Štefulj je spustio jednu loptu za Bušnju koji se sjurio prema golu, a njegov pokušaj u posljednji trenutak je blokirao Krizmanić.

Na otvaranju drugog dijela Matić je potegnuo iz daljine, ali lopta je otišla pokraj gola. U 55. minuti Črnko je produžio za Dukađina čiji je udarac još jednom obranio vratar Mohorović.

Pet minuta kasnije pucao Žutić je pucao s ruba kaznenog prostora, a Pandur je bio spreman.

U 82. minuti Bošnjaković je potegnuo s dvadeset i pet metara, a Mohorović lijepom paradom odbio u korner. Tri minute kasnije, nakon ubačajaa iz kuta, Zeman je pucao iz blizine preko gola.

U posljednjoj minuti utakmice Kuqi je vidio istrčalog Mohorovića i pokušao pogoditi sa svoje polovice, ali vratar se na kraju ipak uspio vratiti.

Prva HNL – juniori: Rijeka – Rudeš 1:0 (17)