Škola : 1. HNL juniori : 16. kolo
Juniori Rijeke slavili u Sesvetama
02.03.2019.

Juniori Rijeke pobijedili su na gostovanju Sesvete 2:0 u utakmici 16. kola Prve HNL. Na neugodnom gostovanju pod reflektorima igrališta u Sesvetama, izabranici Vjeke Miletića uspjeli su kapitalizirati bolju igru, a pobjedu su potvrdili u četvrtoj minuti sudačke nadoknade.

Biškupović je prošao po desnoj strani i odigrao za Antanaskovića koji je izbio sam pred gol Sesveta. Njegov udarac obranio je vratar Bilić, ali lopta je ponovo došla do Biškupovića koji je bio precizan i potvrdio drugo slavlje Rijeke u nastavku prvenstva - 0:2.

Rijeka je bila bolja na početku utakmice propustivši nekoliko prilika. Nagrada za bolju igru stigla je u 32. minuti kada je Omerović ubacio, a Pintarić lijepo primio loptu na 16 metara i pogodio iz okreta - 0:1.

U drugom dijelu Rijeka nije bila dominantna, domaćin je pokušavao dugim loptama, te iz niza prekida doći do remija, ali u konačnici Rijeka je u sudačkoj nadoknadi potvrdila pobjedu.