Škola : 1. HNL kadeti : 1. kolo
Kadeti otvorili sezonu sjajnom pobjedom protiv Slavena
23.08.2018.

Kadeti Rijeke nadigrali su Slaven Belupo 6:0 i sjajnim nastupom otvorili novu sezonu. Više od uvjerljive pobjede radovala je lakoća kojom su bijeli već u ranoj fazi utakmice riješili pitanje pobjednika.

Najljepši trenutak utakmice dogodio se u sedmoj minuti. Noel Bilić sjajno je prošao po desnoj strani riješivši se pratnje braniča i onda odličnim udarcem pogodio suprotni kut, a lopta je od stative završila u mreži - 1:0.

Samo pet minuta kasnije Bilić je ponovo odlično ubacio, a Tornato poentirao glavom za 2:0.

Ako to nije bilo dovoljno na otvaranju, Bilić se u 16. minuti prošetao desnom stranom i sjajno ubacio iz teške pozicije, a Marko Jelić je udarcem glavom pospremio loptu u mrežu za uvjerljivih 3:0.

Rijeka je furiozno otvaranje zaključila u 22. minuti. Nakon opasnog udarca Ajanovića, vratar Kratzl odbio je loptu, a Bilić se našao na pravom mjestu i još jednom lijepo pogodio - 4:0.

Rijeka je i u nastavku bila dominantnija okrunivši dobru igru s dva pogotka. U 44. minuti Ajanović se našao na kraju jednog ubačaja i lijepo pogodio za 5:0

Dvije minute kasnije Hodža je sjajno podvalio loptu za Jelića koji nije propustio priliku za svoju drugi gol na utakmici i konačnih 6:0 za sjajno otvaranje sezone.

Rijeka – Slaven Belupo 6:0 (25)