Kadetkinje ŽNK Rijeka postale prvakinje Hrvatske
09.06.2019.

Kadetkinje Ženskog nogometnog kluba Rijeka postale su prvakinje Hrvatske! Rijeka je osvojila prvo mjesto na završnici na kojoj je svladala Agram i Osijek.

Rijeka je u polufinalu svladala Agram 1:0 pogotkom Tare Verbanac, dok je u finalu bila uspješnija od Osijeka 1:0 golom Petre Mikulice.

Petra Mikulica izabrana je za najbolju igračicu završnice dok je Danijela Vidović proglašena najboljom vratarkom.

Za Rijeku su na završnici nastupile: Danijela Vidović, Lucia Jović, Josipa Knežević, Emili Jurić, Margareta Kovačević, Petra Mikulica, Tara Verbanac, Mia Mišković, Ena Čorak, Ema Šulentić, Laura Vlastelica, Ivana Jelušić, Ana Kožul, Lana Milani, Nika Karabogdan, Ella Puž, Laura Babić, Larisa Krulčić.