Kimi Commerce: proslava obljetnice uz humanitarnu notu
07.12.2018.

Kimi Commerce, službeni sponzor HNK Rijeka, proslavio je ovog tjedna godinu dana od otvaranja prodajnog centra na Kukuljanovu.

Riječ je o centru kojim uz prodajni sadržava i proizvodni pogon, te svojim kupcima nuditi raznoliku ponudu keramike, sanitarija, parketa i ostale opreme za opremanje doma.

Proslavu je uveličala i delegacija HNK Rijeka na čelu s generalnim direktorom Lukom Ivančićem, te nogometašima Adrianom Liberom i Joaom Escovalom.

Proslava je imala i humanitarnu notu, Kimi Commerce donirao je 20 tisuća kuna udruzi "Riječko srce", pet tisuća kuna ići će za potrebe Udruzi osoba s mišićnom distrofijom, a iznos od 15 tisuća kuna namijenjen je akciji "Sve za našu djecu 2019.", te će biti utrošen za opremanje senzorne sobe za udrugu "Rijeka 21."

Kimi Commerce (10)