Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 13. kolo
Kozala – Rijeka 1:10, hat-trick Rožajca
17.04.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Kozalu 10:1 u utakmici 13. kola Prve županijske omladinske lige. Rožajac je svoj nastup okrunio hat-trickom, dvostruki strijelci bili su Bilajac i Zubović, a po jednom su mrežu zatresli Valinčić, Ružić i Hrastovčak.

Kozala je do osme minute odolijevala napadima Rijeke, kada je Valinčić lijepu akciju pretvorio u pogodak za 1:0. Do kraja susreta ta prednost je rasla.

U 54. minuti igrači Rijeke su, ponovo brzim dodavanjima, izigrali obranu Kozale, a točku na "i" stavio je Zubović za 10:1.

U 22. minuti Kutleša je postigao počasan pogodak za Kozalu i smanjio na 4:1. Bio je to ujedno tek peti primljeni pogodak u ovoj sezoni koji su primili mlađi pioniri.