1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Kristijan Čaval potpisao na godinu dana
06.06.2012.

Svoj potpis na ugovor danas je stavio i Krisitijan Čaval koji je dogovorio suradnju na godinu dana.

Po potpisu ugovora čaval je kratko rekao:

- Drago mi je da je nakon malo dužeg čekanja postignut dogovor između kluba i mene. Premda sam ovdje već takoreć starosjedioc znam planove i ambicije kluba. Novim suigračima nastojat ću dati podršku te se nadam da ćemo svi zajedno napraviti jedan jako dobar rezultat u novoj sezoni.

- Osim što će nam poslužiti na lijevom boku,Kristijan je naš domaći igrač zbog čega mi je drago da je potpisao još jedan ugovor. Cilj nam je i dalje da u svlačionici prevladavaju i da bude što više igrača iz našeg kruga - kratko je dodao sportski spremajući se u nove zadatke koji su pred njim.