Kupite pretplatu za polusezonu i navijajte za Rijeku!
09.01.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka 15. siječnja počinje s prodajom polusezonskih kompleta ulaznica za sezonu 2018./2019. U polusezonsku pretplatu ulazi devet domaćih prvenstvenih utakmica.

Nogometaši Rijeke prvi dio sezone zaključili su nizom od sedam pobjeda, te u nastavak sezone ulaze sa željom da nastave sjajan niz.

Prva domaća utakmica na rasporedu je 3. veljače protiv Gorice i zato što prije osigurajte svoju polusezonsku pretplatu.

U prodaji su sektori na istočnoj i zapadnoj, te sjevernoj tribini gdje pravo kupnje polusezonske pretplate imaju isključivo članovi HNK Rijeka ili Kluba navijača Armada.

Djeca do 16 godina imaju 50 posto popusta na cijenu kompleta.

Pretplate za polusezonu možete kupiti u vrijeme radnog vremena blagajni koje se mijenja ovisno o terminima utakmica.

Cijene polusezonskih pretplata možete pronaći u tablici

Polusezona - pretplate