Kvalifikacije za SP: Hrvatska ugošćuje Finsku na stadionu HNK Rijeka
22.09.2017.

Hrvatska nogometna reprezentacija posljednju domaću utakmicu u kvalifikacijskoj skupini I za Svjetsko prvenstvo 2018. godine u Rusiji protiv Finske (6. listopada 20.45 sati)  odigrat će na stadionu HNK Rijeka.

Izvršni odbor Hrvatskog nogometnog saveza donio je odluku da će Hrvatska svoju prvu kvalifikacijsku utakmicu na Rujevici odigrati protiv Finske, a tri dana kasnije reprezentacija će zaključiti kvalifikacije gostovanjem u Ukrajini.

- Drago nam je da možemo ugostiti reprezentaciju Hrvatske u važnoj utakmici u kvalifikacijama za Svjetsko prvenstvo. Vjerujemo da će građani Rijeke, te navijači iz svih dijelova Hrvatske, uživati u dobroj igri i pobjedi hrvatske reprezentacije, rekao je Vlado Čohar, direktor Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka.

Hrvatska nogometna reprezentacija prvu utakmicu na stadionu HNK Rijeka odigrala je u lipnju 2016. godine kada je pobijedila San Marino u posljednjem ogledu pred Europsko prvenstvo u Francuskoj.