Kvarnerska rivijera: Dinamo prvi finalist
01.06.2019.

Kadeti Dinama pobijedili su Udinese 3:1 u utakmici polufinala Kvarnerske rivijere.

U zanimljivom ogledu u Rovinju Udinese j poveo u drugoj minuti, ali to nije obeshrabrilo modre koji su samo pet minuta kasnije preko Jurčeca izjednačili.

Dinamo je ubrzo preko Vasilja poveo u desetoj minuti, a isti igrač potvrdio je pobjedu tri minute prije kraja utakmice

Dinamo - Udinese 3:1

Utakmica polufinala Kvarnerske rivijere: Dinamo - Udinese 3:1. Igralište Valbruna. Gledatelja: 50. Sudac: Mateo Čalić.

Strijelac: 0:1 Palumbo (2'), 1:1 Jurčec (7'), 2:1 Vasilj (10'), 3:1 Vasilj (77').

Žuti kartoni: Kozina (Dinamo), Ljuskić, Rigo (Udinese)

DINAMO: Zadro, Mamić (od 79' Valinčić), Tomek, Kozina, Vidović (od 53' Novak), Jurčec (od 63' Kanižaj), Vasilj, Palić, Agić, Barišić (od 63' Rozić), Drljo (od 41' Koščak).

UDINESE: Franchi, Cucchario (od 74' Vanderveeren), Del Roso (od 41' Angoletti), Rigo, Del Fabro (od 74' Sparavigna), Specogna, Palumbo, Fedel, Bassi (od 48' Perissutti), Ljuskić (od 63' Mstafi), Simone.