1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Leovac & Kramarić: Nastaviti ovako
11.08.2014.

U svom 20. nastupu u dresu Rijeke,lijevi branič Marin Leovac postigao je svoj premijerni pogodak za bijele. Već u 24. sekundi derbija u Splitu Krstanović je osvojio loptu,uposlio Kvržića koji je proslijedio loptu Leovcu koji se odlično ubacio iz drugog plana…

- Uvijek je lijepo zabiti,pogotovo u novom klubu. Sretan sam što mogu pomoći,klubu i u cijelom ovom projektu… Akcija za pogodak? Nema boljeg početka utakmice od pogotka u prvoj minuti. Gađao sam drugu stativu,golman je malo dirao loptu ali ušla je i to je samo bitno… Idemo dalje ovako,nadamo se da ćemo nastaviti ovaj niz - rekao je Marin Leovac.

Andrej Kramarić s dva nova pogotka došao je do brojke sedam u četiri prvenstvena kola i osamostalio se na vrhu ljestvice strijelaca.

- Teška utakmica ali cijela momčad je odlično igrala i zasluženo smo pobijedili 3:0. Nadam se da će se ovaj niz nastaviti, jer nemamo namjeru stati već želimo nastaviti na ovom tragu. Sada se moramo pokušati odmoriti što bolje u ovoj pauzi,napuniti baterije i energiju za ono što slijedi – istaknuo je Andrej Kramarić.