Momčad
Luka Capan: Ovo je veliki korak u mojoj karijeri
10.01.2018.

U srijedu je u prostorijama press centra HNK Rijeka predstavljen Luka Capan, novo ime u redovima riječkog prvoligaša. Luka je u Rijeku stigao iz Lokomotive potpisavši ugovor na tri i pol godine.

- Presretan sam što sam došao u ovako veliki klub. Ovo je veliki korak u mojoj karijeri. Nadam se da ću biti zdrav i da ću pokazati što znam. Brzo ću se uklopiti u momčad, neke igrače znam od prije i oni će mi olakšati dolazak, ustvrdio je Luka Capan na predstavljanju medijima.

- Jedan od razloga dolaska u klub je lijepa atmosfera oko kluba i Armada koja sjajno bodri klub kroz 90 minuta, ustvrdio je Capan.

Zadovoljstvo transferom izrazio je i Srećko Juričić, sportski direktor HNK Rijeka.

- Luka je igrač kojega smo željeli, zato smo ga i angažirali. Njegov profil odgovara načinu igre Rijeke, objedinjuje karakteristike Mišića i Maleša i vjerujem da će nastaviti tradiciju dobrih veznjaka koji su nosili dres Rijeke, ustvrdio je Srećko Juričić.

Luka Capan – predstavljanje