Iz medija
Luka Ivančić: Rijeka ide dalje, Rijeka je iznad svih
22.12.2018.

Luka Ivančić, generalni direktor HNK Rijeka, u razgovoru za Novi list izrazio je zadovoljstvo proteklom godinom i ostvarenim zadacima. Iza Rijeke je polusezona koju su nogometaši zaključili nizom pobjeda na travnjaku, a klub nastavlja zacrtanim ciljem.

-  Ne priča se puno o tome što smo napravili proteklih godinu dana, a ima vrijednih ljudi koji rade 24 sata za taj klub. Nema nas puno, ali opet nas ima, dosta radimo. Od ove godine uveli smo on line-ticketing sustav koji odlično funkcionira, odnedavno smo napravili naš vlastiti web-shop koji dosad nismo imali i nadam se da ćemo biti prvi klub u Prvoj hrvatskoj nogometnoj ligi koji će imati svoju aplikaciju. Mora se znati i da su vrijedni ljudi HNK Rijeka organizirali dva vrhunska eventa glede reprezentacije, utakmice protiv Engleske i Jordana. Naravno u suradnji s HNS-om, ali cijela naša Radna zajednica je bila uključena u to  Rijeka ide dalje, Rijeka iznad svih i nadamo se samo da ćemo u budućnosti biti na toj razini, ako ne i bolji, rekao je Luka Ivančić.

Cijeli intervju pročitajte u Novom listu