1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Luka Marić iz Istre u Rijeku
24.05.2012.

Luka Marić,donedavni član NK Istra 1961 dogovorio je dvogodišnju suradnju sa Rijekom.

Luka je rođen u Puli,25.04.1987. godine. Do samog dolaska u Rijeku prošao je škole nogometa u Kanfanaru,Žminju i Rovinju. Prije odlaska u Istru igrao je za NK Pomorac.

- Luka je u protekloj sezoni bio ponajbolji igrač NK Iste 1961. U godinama je kad može puno dati. Klub ga je zapazio još prije dvije godine dok je bio član NK Pomorca. Zadovoljni smo njegovim dolaskom na Kantridu - kratko je rekao sportski direktor Srećko Juričić.

Sam Luka je dodao:

- Ponovit ću što je rekao i sportski direktor a to je da sam jako zadovoljan što sam došao na Kantridu. Rijeka je klub koja ima svoje ime i tradiciju. Nadam se da ću svojim igrama i zalaganjem opravdati povjerenje čelnih ljudi u Klubu kao i riječkih navijača..

Uz Luku Marića danas je dogovorena i suradnja sa Ivorom Weitzerom koji dolazi iz NK Pomorca.