1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Matija Škarabot potpisao
12.01.2013.

Matija Škarabot ,dosadašnji igrač belgijskog Genta potpisao je danas profesionalni ugovor te službeno predstavljen na konferenciji.  Matija je rođen u Gorici 04.02.1988. Početak karijere i prvi profesionalni ugovor potpisao je za HIT Goricu. U zadnje dvije sezone Matija je igrao za K.A.A. "Gent" iz belgijskog »Genta«.

Nakon potpisa ugovora koji je na tri i pol godine, sportski direktor Srećko Juričić i Matija kratko su prokomentirali.

- Od malena znam za Rijeku i znam da sam došao u veliki klub. Rijeka je klub s velikim ambicijama. Jako sam sretan što sam došao u Rijeku i po  samom kontaktu s upravom nije bila upitna moja želja oko dolaska na Kantridu. Drago mi je da sam ovdje- rekao je Matija Škarabot.

Sportski direktor Srećko Juričić je dodao:

- Drago nam je da smo uspjeli dogovoriti suradnju s Matijom. Trebao nam je igrač njegovog profila. Igrač je koji ima kvalitetu i znanje i siguran sam da će nam jako puno pomoći ,dodao je sportski direktor Srećko Juričić.