1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 10. kolo
Matjaž Kek: Sad se treba zainatiti, za klub i za sebe
05.10.2018.

Nogometaši Rijeke u subotu gostuju kod Gorice (Gradski stadion, 15 sati) u utakmici desetog kola Hrvatski telekom Prve lige. Rijeka u Velikoj Gorici traži prekid niza od pet utakmica bez pobjede, dok će Gorica ponovo pokušati iznenaditi te nakon pobjeda nad Osijekom i Hajdukom doći do još jednog velikog rezultata.

- Prva u nizu gostovanja, utakmica protiv ekipe koja je u dosadašnjem dijelu prvenstva, rezultatom i igrom, pokazala da je osvježenje naše lige i da nas čeka teška utakmica, rekao je Matjaž Kek, trener Rijeke, u najavi utakmice protiv Gorice.

- Već prva utakmica na Rujevici pokazala je da se radi o kvalitetnoj ekipi koja se još dodatno pojačala. Vjerujem da će biti dobra i kvalitetna utakmica i da ćemo se mi na kraju veseliti pozitivnom rezultatu. Sad se treba zainatiti, za klub i za sebe, ustvrdio je Matjaž Kek.

- Čeka nas jedno neugodno gostovanje, neće nam biti lako. Moramo pronaći način da se izvučemo iz crne serije u koju smo upali. Vjerujem da će to već biti protiv Gorice, da ćemo pokazati dobru igru i doći do vrijedna tri boda, rekao je Domagoj Pavičić.

Konferencija za medije uoči Gorice – 10. kolo (2018./2019.)