1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 14. kolo
Međimurje – Rijeka 1:3
03.12.2019.

Kadeti Rijeke pobijedili su na gostovanju Međimurje 3:1 u utakmici 14. kola Prve HNL. Bijeli su u Čakovcu stigli do devete prvenstvene pobjede, upisavši sedmo slavlje u posljednjih osam utakmica.

Rijeka je pitanje pobjednika riješila u prvom dijelu kada je stekla vodstvo 3:0.

Prvi gol stigao je u 13. minuti. Valjan je pronašao Burula koji je poentirao - 0:1.

U 29. minuti Rijeka je udvostručila prednost, Valjan je ovoga puta asistirao Matiji Friganu - 0:2.

Rijeka je odlično prvo poluvrijeme zaključila u 40. minuti. Matija Frigan je ubacio, Bossi je utrčao i zatresao mrežu - 0:3.

Međimurje je do kraja utakmice uspjelo samo ublažiti poraz pogotkom Panića u 75. minuti.