Škola : 1. HNL pioniri : 14. kolo
Međimurje – Rijeka 2:2
02.12.2019.

Stariji pioniri Rijeke remizirali su na gostovanju kod Međimurja (2:2) u utakmici 14. kola Prve HNL.

Rijeka je povela već u prvoj minuti. Već u desetoj sekundi Šerifović je probio po desnoj strani i ubacio, a Pučić glavom pogodio - 0:1.

Domaćin se u igru vratio u 11. minuti. Nakon ubačaja s desne strane, Lesjak je zabio - 1:1.

Rijeka je došla blizu gola u 25. minuti. Bradarić je proigrao Šerifovića, ali udarac je završio na gredi.

Bijeli su prijetili i u nastavku, udarac Pučića pod prečku domaći vratar odbio je u korner.

U 55. minuti Lesjak je izbio sam pred gol i doveo Međimurje u vodstvo - 2:1.

Rijeka je do boda stigla u posljednjim trenucima utakmice. Nakon jedne duge lopte, Mikulica je glavom prebacio za Berishu koji je poentirao - 2:2.