1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Mišković i Scoria: Iznenadili smo Torino
13.10.2012.

Nakon susreta Elvis Scoria nije krio zadovoljstvo viđenim u 90 minuta protiv člana talijanske Serie A.

Odigrali smo jako dobru utakmicu. Torino je igrao sa svim raspoloživim igračima. Početnim sastavom i sustavom
prilagodili smo se njima. Prvi gol smo primili nakon prekida i pada koncentracije. Nakon toga,prvo poluvrijeme
smo bili bolja  ekipa. U nastavku smo pokušavali prijetiti iz kontri polukontri. U fazi obrane smo bili koncentrirani, nismo napravili niti jednu grešku. Šteta što je na kraju sudac svirao jedanaesterac kojega nije bilo jer je Knežević izbio čistu loptu. Zbog truda koji su igrači danas uložili,zaslužili smo pobjedu,rekao je Scoria. Dugo je poslije utakmice čestitke domaćina primao i predsjednik kluba Damir Mišković.

Iznenadili smo sve ovdje u Torinu sa svojom taktičkom zrelošću,fizičkom spremom i igračkom pojedinačnom kvalitetom. Odigrali smo dobru utakmicu,nesretno primili taj drugi pogodak. Ali u pripremnoj utakmici je i 2:2 dobar rezultat. Najvažnije je da je momčad pokazala zajedništvo,taktičku ozbiljnost i veliku količinu trke. To sve skupa nije lako izvesti protiv talijanskog A ligaša,a mi smo pokazali da možemo, s osmijehom na licu završio je Mišković.