Mlađi morčići Rijeke okušali su se u drugim sportovima
11.03.2020.

Mlađi morčići Rijeke (2010.) godište u pripremnom su razdoblju odigrali 14 prijateljskih utakmica, ali su se ujedno okušali i u drugim sportovima.

Naime, osim redovitih plesno-koordinacijsko-kondicijskih treninga s trenericom Ivanom Marković, bijeli su posjetili i druge riječke sportske klubove, te su se okušali u rukometu, judu, atletici, plivanju i karateu.

- Ovim putem želimo se zahvaliti Rukometnom klubu Zamet i treneru Milanu Uzelcu, Judo klubu Kvarner i treneru Dinu Pašiću, Atletskom Klubu Kvarner i trenericima Nives Poklepović i Ivi Florijančić, Plivačkom Klubu Primorje (treneri Davorka Tomljenović, Željko Vuković i Gabrijela Ujčić-Vuković), Karate Klubu Kostrena (trenerica Vanessa Cvjetan-Lozo)  što su nam ustupili svoje vrijeme i svoje termine da bi se posvetili našim klincima, rekao je Stipe Kardum, trener morčića Rijeke.

Morčiće Rijeke u drugom dijelu sezone očekuje nastup u ligi u konkurenciji starijih morčića, te nastupi na jakim turnirima kao što su Zmajevo gnijezdo (Ljubljana), Umag trophy, Prvi koraci (Split), Bubamara cup (Zagreb), Trofej Ban Jelačić-Vukovina, Crikvenica cup, Trofej Labinski rudari.

RIJEKA (2010.):  Dario Đukić, Maro Tomić, Niko Pozder, Karlo Krivačić, Toni Vuković, Gael Savković, Gabrijel Gašparac, Marin Nekić, Mauro Prole, Petar Jelavić, Šime Iskra, Luka Uljan Poklar, Niko Čargonja, Fran Čargonja, Toni Travalja, Lucas Bušljeta, Lovro Pichler, Mauro Lučić.

Rezultati pripremnih utakmica: Rijeka - Halubjan 2009 2:2, Rijeka - Halubjan 2008 1:2, Rijeka - Rječina 2008 11:1, Rijeka - WSP Wodzislaw 2009 11:2, Rijeka -  Halubjan 2008 8:0, Rijeka - HAŠK 1903 6:2, Rijeka - Crvena zvezda 7:2, Rijeka - Olimpija Ljubljana 3:0, Rijeka - Bregana 2009 6:2, Rijeka - Trnje 6:1, Rijeka - Lokomotiva Zagreb 7:6, Rijeka - Opatija 2009 6:1, Rijeka  Lokomotiva (Rijeka) 2009 8:0, Rijeka - Halubjan 2008 0:3.