Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 24. kolo
Mlađi pioniri Rijeke pobijedili Orijent i zadržali prednost na vrhu
21.05.2018.

Mlađi pioniri Rijeke pobijedili su Orijent 12:0 u utakmici 24. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Najraspoloženiji je bio Berisha koji je postigao četiri pogotka, a slijedili su ga Pučić i Baraba sa dva, odnosno Momčilovski, Žlibanović, Šuke i Gračić s po jednim postignutim pogotkom.

Riječani su mrežu Orijenta načeli u četvrtoj minuti kada je nakon ubačaja poentirao Momčilovski. Konačan rezultat postavio je Bogolin u 58. minuti.

Riječani su ponovo lijepo izigrali obranu Orijenta, a točku na ''i'' stavio je Bogolin za 12:0.

Rijeka je ovom pobjedom ostala na dva boda prednosti ispred Rovinja dva kola prije kraja prvenstva. U posljednjem kolu susret će se upravo te dvije momčadi i vjerojatno odlučiti o novom prvaku.