Škola : 1. OL mlađi pioniri II : 11. kolo
Mlađi pioniri Rijeke slavili na Brnasima
27.03.2018.

Mlađi pioniri Rijeke (2006. godište), pobijedili su Halubjan 9:1 u utakmici 11. kola Prve županijske omladinske lige. Listu strijelaca predvodili su Žlibanović, Ružić i Bilajac sa dva pogotka, dok su po jednom zatresli mrežu Šepić, Došen i Rožajac.

Pioniri Halubjana iznenadili su obranu Rijeke u 18. minuti kada je Luka Sušanj pogodio za 1:0. Vodstvo je trajalo do 27. minute kada je otpor Halubjana nakon lijepe akcije slomio Ružić i izjednačio na 1:1.

Nakon toga igrači Rijeke su u potpunosti preokrenuli rezultat te na kraju slavili s visokih 9:1. Ovom pobjedom izabranici Milanovića Grote nastavili su niz nepobjedivosti i u proljetnom dijelu sezone.