Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 13. kolo
Mlađi pioniri Rijeke slavili u Rovinju i osvojili jesenski naslov
01.12.2017.

Mlađi pioniri Rijeke jesenski su prvaci Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Rijeka je u ključnom ogledu za prvo mjesto na gostovanju protiv Rovinja slavila 3:0 i tako preuzela prvo mjesto okončavši prvi dio s 11 pobjeda, dva remija i bez poraza uz gol razliku 79:3.

Rijeku su do pobjede predvodili Imeraj, Bogolin i Baraba.

Rijeka je povela u 25. minuti.  Baraba je dijagonalom pronašao Imeraja koji je izašao sam pred vratara Kajfeša i mirno pogodio za 1:0.

Na 2:0 povisio je Bogolin u 39.minuti. Srdoč je povratnom pronašao Bogolina koji je potegnuo sa šesnaest metara pospremio loptu pod prečku.

Konačan rezultat u 55. minuti postavio je kapetan bijelih Baraba. Nakon ubačaja Imeraja, primio je loptu, varkom se riješio čuvara i pogodio za 3:0.