Škola : Pripremna
Morčići Rijeke ugostili vršnjake iz Olimpije
30.01.2018.

Morčići Rijeke 2007., 2008. i 2009. godište ugostili su vršnjake Olimpije u pripremnim susretima odigranim u kampu HNK Rijeka. Gosti iz nogometnog kluba Olimpije imali su priliku razgledati kamp, a ugodno druženje zaključili su zajedničkim ručkom.

Utakmice su jedno veliko iskustvo za riječke nogometaše koji nemaju često priliku susresti se s kolegama iz susjednih država, a koje osim pobjede i poraza nose i brojna poznanstva.

Ovo je već treći susret dvaju klubova koji na taj način razvijaju suradnju klubova od koje najviše profitiraju mlade nade.

20180127_123126