Nikad sami uz Sava osiguranje
02.02.2019.

Uz nastavak nove polusezone HNL-a, Sava osiguranje nije zaboravilo na vjernu publiku s Rujevice. Zato ovo osiguravajuće društvo nastavlja nuditi razne mogućnosti za članove HNK Rijeka: akcije i pogodnosti na sve vrste osiguranja (obvezno AO, kasko AO, imovina, zdravstveno….). Također, tu je i Sava Osiguranje Online Webshop (https://www.sava-osiguranje.hr/hr-hr/webshop/osiguranje-online/) s osam vrsta osiguranja koja se mogu ugovoriti online, što štedi i vrijeme i novac.

Inače, Sava osiguranje je moderno osiguravajuće društvo nastalo udruživanjem četiri europska osiguratelja te pripadnost Sava Re Grupi čini Sava osiguranje čini dijelom jedne od najvećih financijskih grupacija jugoistočne Europe.

Zašto plaćati više? Kao član HNK Rijeka javite se u najbližu Sava Osiguranje poslovnicu u Rijeci na adresama Ciottina 22 (Centar), Osječka 37 (Škurinje) i Preluk 10 (kod tehničkog) ili na besplatni tel. broj 0800 913 023 gdje će vas naši agenti uputiti na najbolju ponudu sukladno Vašim potrebama.