Noć HNK Rijeka: pogledajte prilog s gala večeri
12.12.2018.

Nogometna Rijeka i ove godine okupila se na tradicionalnoj priredbi Noć HNK Rijeka - Zajedno smo Rijeka. Jedna prelijepa večer u kampu HNK Rijeka počela je vatrometom i protekla u ugodnom druženju na mjestu se odvija sve ono što čini život jednog kluba.

- Kao prvo da svi budemo zdravi i živi i bude puno pobjeda, ustvrdio je Damir Mišković, predsjednik HNK Rijeka.

Igor Bišćan preporodio je momčad Rijeke i bio je jedan od ljudi kojem su svi htjeli stisnuti ruku.

- Zahvalni smo svima koji ulažu trud da bi naš rad i život bio lakši. Ovo je bila je lijepa prilika da se okupimo na jednom mjestu, meni, a vjerujem i igračima, je ovo bila lijepa prilika da se družimo i van travnjaka, ustvrdio je Igor Bišćan, trener Rijeke.

U jednoj rečenici sve je sažeo Miroslav Ćiro Blažević.

- Rijeka vodi računa o imidžu i nivou i ovo je još jedan dokaz da je Rijeka veliki klub, rekao je legendarni Ćiro.

Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka (2018.)