Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka
10.12.2018.

Hrvatski nogometni klub Rijeka 2018. godinu zaključit će već na tradicionalan način, svečanošću „Noć HNK Rijeka – Zajedno smo Rijeka“ što će se održati u ponedjeljak (10. prosinac) u kampu HNK Rijeka.

Nakon što se priredba proteklih godina održavala u Opatiji i Rijeci, Noć HNK Rijeka ove se godine vraća na mjesto gdje se odvija život i rad kluba i gdje je upisan jedan od najvećih klupskih uspjeha - naslov prvaka!

Svečanost počinje od 19 sati, a uz brojne uzvanike i prijatelje kluba  večeri će prisustvovati klupsko vodstvo na čelu s predsjednikom Damirom Miškovićem.