Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 1. kolo
Novigrad – Rijeka 1:4
12.09.2018.

Stariji pioniri Rijeke upisali su drugu pobjedu slavivši na gostovanju kod Novigrada 4:1 u zaostaloj utakmici prvog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Rijeka je povela već u četvrtoj minuti kada je Baraba dugom loptom pronašao Bradarića koji je lijepim lobom donio vodstvo - 0:1.

Devet minuta kasnije Srdoč je ubacio, a Bradarić još jednom poentirao - 0:2.

Domaćin se nije predavao, u 19. minuti Čindrak je vratio Novigrad u igru - 1:2.

Ipak, u posljednjoj minuti prvog poluvremena Žlibanović je povratnom loptom pronašao Pučića koji je lijepo pogodio za 1:3.

Rijeka je konačan rezultat postavila u 41. minuti. Nakon kornera, Pučić je pucao, a lopta se odbila od Šusterajtera i završila u mreži - 1:4.