Škola : 1. HNL pioniri : 18. kolo
Pioniri slavili u Puli, Tornato dvostruki strijelac
25.02.2018.

Pioniri Rijeke uspješno su otvorili proljetni dio prvenstva i s 2:0 pobijedili su Istru na gostovanju u utakmici 18. kola Prve HNL. Riječani su tako uzvratili Istri za poraz u prvom dijelu prvenstva (0:3).

Prvo ime susreta bio je dvostruki strijelac - Julian Tornato.

U drugoj minuti susreta Znamenaček je ukrao loptu na sredini terena, gurnuo loptu iza leđa obrane, a Tornato je pobjegao čuvarima i plasirao pokraj Kolića za 1:0.

Konačan rezultat Tornato je postavio u 63.minuti. Riječani su probili po desnom boku, a ubačaj je sjajno iskoristio Tornato koji se u šesnaestercu othrvao naletu čuvara i pogodio pokraj nemoćnog vratara Kolića za 2:0.