Plavo-bijeli otok na Malom Lošinju: “Ovo je poseban dan”
16.04.2018.

Krčka udruga Plavo-bijeli otok u subotu je posjetila Mali Lošinj, a druženje je prošlo više nego uspješno.

Naime, u prostorijama Udruge Kreativno sklonište družili su se navijači Rijeke, a njih osamdeset postali su članovi Armade i Udruge Plavo bijeli otok koja je na Lošinju dobila novu podružnicu.

Udruga Plavo-bijeli otok trenutno broji oko 600 članova na tri otoka (Krk, Cres, Lošinj).

- Ovaj dan je bio za nas nešto posebno. U Lošinju je uvijek bilo više Armade nego Torcide i za nas je ovo veliki dan, rekao je Ariel Vlakančić, kome je pripala čast da postane predsjednik podružnice.

U videu pogledajte prilog s Malog Lošinja

Plavo bijeli otok na Malom Lošinju