Momčad
Plavo bijeli otok: U subotu u gradu Krku učlanite se u HNK Rijeka i kupite pretplatu
21.06.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka u subotu od 18 sati poziva Vas na druženje na stadionu "Josip Uravić Pepi" u Krku, u organizaciji Kluba navijača Plavo bijeli otok.

Naime, u sklopu prodaje kompleta ulaznica i učlanjivanja za nadolazeću sezonu, navijači će imati priliku na igralištu u Krku učlaniti se u HNK Rijeka i ujedno kupiti komplet ulaznica, te osigurati svoje mjesto iduće sezone na Rujevici.

Početak prodaje kompleta ulaznica i učlanjivanja je od 18 sati, a tijekom popodneva navijačima će se pridružiti i nogometaši Rijeke.

Ujedno, navijači će imati priliku slikati se s trofejem namijenjen pobjedniku Kupa Hrvatske, Rabuzinovim suncem kojega je Rijeka osvojila prošle sezone.