1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 32. kolo
Podržite Rijeku protiv Dinama i osvojite dres
10.05.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i na subotnjoj utakmici protiv Dinama (Stadion HNK Rijeka, 19 sati) nastavlja s nagradnom igrom u kojoj imate priliku osvojiti vrijednu nagradu - dres najdražeg kluba.

Još su preostale dvije domaće utakmice do kraja sezone i dvije prilike za osvajanje vrijedne nagrade.

Ujedno, svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.), budu prisutni na svakoj domaćoj utakmici do kraja sezone ulaze u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE