Klub : 1. Momčad
Pojedinačne cijene ulaznica za Hrvatski telekom Prvu ligu
26.07.2018.

Hrvatski nogometni klub u subotu dočekuje Goricu (Stadion HNK Rijeka, 21 sat). Uz pretplate, koje možete kupiti po povoljnijim cijenama zaključno s utorkom (31. srpnja), možete kupiti pojedinačne ulaznice za utakmicu protiv Gorice.

Cijene možete pronaći u tablici na kraju teksta, a one će vrijediti za sve utakmice Hrvatski telekom Prve lige ove sezone.

Jedan član može kupiti jednu ulaznicu po cijeni za članove, a jedna osoba može kupiti četiri ulaznice uz predočenje dokumenta osoba za koje kupuje ulaznice.

Osobe mlađe od 16 godina imaju 50 posto popusta na cijenu ulaznice.

Ulaznice za utakmice Rijeke možete kupiti i putem interneta - http://www.ulaznice.hr/HNKRijeka

Za sve informacije vezane uz prodaju ulaznica obratite nam se 051 563 640 ili na ulaznice@nk-rijeka.hr.

tablica10000000