Polaznici Dječjeg vrtića Zamet posjetili kamp i upoznali nogometaše Rijeke
17.11.2017.

Polaznici Dječjeg vrtića Zamet u četvrtak posjetili su kamp Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka u sklopu projekta HNK Rijeka prijatelj djece. Čak 86 vrtićara predvođeno svojim tetama, dobilo je priliku razgledati unutrašnjost kampa i ugodno druženje ovjekovječiti ponekom slikom.

Nakon početnog upoznavanja u press centru sa službenom maskotom kluba Pešekanom i podjele članskih iskaznica, mališani su nastavili svoj obilazak zaputivši se na tribine stadiona.

Erupcija oduševljenja uslijedila je kada su se pojavili njihovi uzori s travnjaka Marko Vešović, Josip Elez i Araujo dos Santos Heber, a nekoliko slika i razmijenjenih riječi sa riječkim nogometašima ispunilo je dječja srca.

Vrtićari su se naposlijetku u grupama, predvođeni tetama, slikali na travnjaku, razgledali tunel i druženje završili u hospitalityu.

Ovaj dan i posjet kampu HNK Rijeka mališanima će, ali i njihovim tetama, sigurno ostati u lijepom sjećanju.

Dječji vrtić Zamet – posjet kampu HNK Rijeka (20)
Dječji vrtić Zamet – posjet kampu HNK Rijeka