Škola : 1. NS Rijeka - ml. pioniri : 7. kolo
Pomorac 1921 – Rijeka 0:8
16.10.2017.

Mlađi pioniri Rijeke slavili su na gostovanju kod Pomorca 8:0 u ogledu sedmog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka.

Listu strijelaca predvodio je Momčilovski s dva postignuta pogotka, dok su po jedan postigli Bogolin, Imeraj, Baraba, Gračić, Pučić i Bradarić.

Raspoloženi nogometaši Rijeke golijadu su otvorili u osmoj minuti susreta. Nakon lijepe akcije Bogolin je pogodio za 1:0.

Najljepši pogodak na utakmici djelo je Momčilovskog. Sredinom drugog dijela prošao je kroz sredinu, nanizao tri igrača Pomorca, izbio sam pred vratara Pezelja i pogodio donji desni kut za 7:0.

Konačan rezultat postavio je Bradarić u 45. minuti. Riječni su još jedom izigrali obranu Pomorca, a Bradarić je pogodio za 8:0.