Preminuo Dragan Krčelić, bivši predsjednik HNK Rijeka
13.02.2018.

Dragan Krčelić, nekadašnji predsjednik Hrvatskog nogometnog kluba Rijeka, preminuo je u 76. godini života. Krčelić je ostavio dubok trag u riječkom i bakarskom nogometu, a krajem osamdesetih godina prošlog stoljeća bio je na čelu riječkog prvoligaša.

Krčelić je bio na čelu Rijeke u sezoni 1986./1987., 1987./1988., 1988./1989.. U sezoni 1986./87. Rijeka je u jakoj jugoslavenskoj ligi osvojila četvrto mjesto, te je u Kupu UEFA igrala protiv Standarda iz Liegea.

U toj eri najupečatljivija je utakmica finala Kupa Jugoslavije (9. svibnja 1987) protiv Hajduka u kojoj je splitski sastav slavio 10:9 nakon izvođenja jedanaesteraca.

Krčelić je ostavio trag i kao nogometaš igrajući u jakom Orijentu, a veliki dio svog života posvetio je i voljenom Borcu iz Bakra u kojem je obavljano mnoge funkcije igrajući u vjerojatno najjačoj ekipi Borca u povijesti.