1. Momčad : UEL
Prodaja kompleta ulaznica za AEK: obavijest za navijače
09.09.2017.

Nogometaši Rijeke u četvrtak dočekuju grčki AEK (14. rujna) u utakmici prvog kola skupine D Europske lige (19 sati).

U subotu (9. rujna) bio je posljednji dan u kojem je klub čuvao mjesta vlasnicima pretplata na zapadu i istoku. To se ne odnosi na pretplatnike sa sjevera s obzirom na zatvaranje sjeverne tribine za ogled protiv AEK-a.

U nedjelju (10. rujna) pravo prvokupa imat će vlasnici kompleta na Z4, Z6 i Z8 koji su zbog potreba UEFA-e ostalih bez svojeg mjesta. Radno vrijeme blagajni je do 9 do 13 sati.

Pretplatnici na tim tribinama imaju mogućnost kupiti paket ulaznica na bilo kojem drugom slobodnom mjestu na stadionu (osim sjevera) ili pojedinačnu ulaznicu za svoje mjesto za ogled protiv AEK-a. U ovom trenutku ostalo je dovoljno mjesta da svi pretplatnici budu smješteni na zapadu.

Cijena pojedinačne ulaznice za AEK je jedna trećina paketa ulaznica za Europsku ligu. Slobodna mjesta za utakmicu protiv AEK-a su:

Z6: (Red 4, sjedala 1-19; Red 5, sjedala 1-25; Red 6, sjedala 1-25: Red 7, sjedala 1-25), Z4 (Red 4, sjedala 39-43, Red 5, sjedala 34-43, Red 6, sjedala 34-43, Red 7, sjedala 34-43), te  Z8 (Red 3, sjedala 1-10, Red 4, sjedala 1-10, Red 5, sjedala 1-10, Red 6, sjedala 1-10, Red 7, sjedala 1-10).

U ponedjeljak i utorak (11. i 12. rujna) pravo prvokupa imat će vlasnici kompleta ulaznica sa sjevera koji će moći kupiti paket ulaznica na bilo kojem slobodnom mjestu na stadionu. Vlasnici kompleta ulaznica sa sjevera moći će kupiti isključivo paket, a ne i pojedinačnu ulaznicu za utakmicu protiv AEK-a. Radno vrijeme blagajni u ponedjeljak je od 17 do 21 sat, a utorak i srijedu od 8 do 12 i 17 do 21 sat.

U srijedu (13. rujna) počet će slobodna prodaja u kojoj će članovi moći kupiti paket ulaznica i pojedinačnu ulaznicu, dok će ostali navijači moći kupiti pojedinačnu ulaznicu. Ako stadion ne bude rasprodan, pojedinačne ulaznice moći će se kupiti i na dan utakmice.

tablica-UEL-paketi