Škola : 1. HNL juniori : 1. kolo
Prva HNL juniora: Rijeka – Dinamo 2:2, Smolčić donio bod u nadoknadi
26.08.2017.

Juniori Rijeke remizirali su protiv Dinama (2:2) na otvaranju Prve HNL. Igrala se druga minuta sudačke nadoknade kada je Čeliković je preuzeo ulogu asistenta i pronašao Ivana Smolčića na drugoj vratnici, koji je glavom pogodio za konačnih 2:2 i veliko slavlje Rijeke koja je u posljednjim trenucima uspjela doći do vrijednog boda.

Prvi udarac na gol uputila je Rijeka. U 13. minuti Ivan Smolčić bio je na povratnoj lopti i s 18 metara pokušao iznenaditi vratara Živkovića, ali neuspješno.

Tri minute kasnije Črnko je izborio jedanaesterac, Šantek preuzeo odgovornost, a Živković je sjajno obranio.

U 27. minuti Dinamo je odgovorio preko Pranjića. Nogometaš Dinama varkom se oslobodio čuvara i potegnuo s ruba šesnaesterca, ali lopta je otišla malo iznad gola.

Na otvaranju drugog dijela, požrtvovni Dukađin uspio je ukrasti loptu Živkoviću. Loptu je pokupio Šantek i petom pronašao Ivana Lepinjicu koji je s ruba kaznenog prostora pogodio za 1:0.

Već u idućoj minuti Dinamo je izjednačio iz jedanaesterca. Pucao je Knežević i poslao loptu u mrežu za 1:1.

Nogometaši Rijeke u nekoliko su navrata zaprijetili, međutim nisu iskoristili prilike. Do promjene rezultata došlo je u 75. minuti kada je Dinamo došao u vodstvo. Baturina je opalio s osamnaest metara, a lopta je od vratnice završila u riječkoj mreži - 1:2.

Pred kraj utakmice, najprije je Črnko sjajno pucao glavom, a Živković je izvadio loptu ispod same grede. Ipak, Rijeka je u drugoj minuti sudački nadoknade stigla do vrijednog remija.

Rijeka – Dinamo 2:2 (21)