Ivan Biškupović
Škola : 1. HNL kadeti : 2. kolo
Prva HNL kadeta: Solin – Rijeka 1:3
21.08.2017.

Kadeti Rijeke osvojili su tri boda na gostovanju pobijedivši Solin 3:1 u ogledu drugog kola Prve lige.  Rijeku je do pobjede predvodio dvostruki strijelac Lozić, te Biškupović.

Rijeku je, već u petoj minuti susreta, u vodstvo doveo Biškupović. Sudac je pokazao na bijelu točku, odgovornost je preuzeo Biškupović i pogodio suprotnu vratnicu od koje se lopta odbila u gol za 1:0.

Deset minuta kasnije Ajanović je prošao po boku i ubacio. U skoku je najviši bio Lozić koji je sa nekih jedanaest metara glavom pogodio suprotni kut.

Isti igrač postavio je i konačni rezultat u 68. minuti. Omerović je izborio najstrožu kaznu koju je iskoristio Lozić i postavio 3:1.