1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga
Rijeci priznanje Fair Klub
08.06.2013.

Rad i projekt HNK Rijeka prepoznat je u nogometnom društvu te smo ovogodišnji  dobitnici  Nogometnog Oscara.

Dario Šimić nagradu za Fair klub Prve HNL uručio je našem sportskom direktoru Srećku Juričić,dok je naš igrač Leon Benko primio nagradu za najboljeg strijelca Prve HNL. U protekloj godini dato je puno truda i u sve je uloženog mnogo rada. Nagrade kao što su naj Fair klub,biti dobitnik priznanja za antidiskriminacijska dostignuća u kampanji "ZAJEDNO SMO RIJEKA" koja je provedena u protekloj sezoni na području grada Rijeke i okolice,a sve u  svrhu promocije sportskog navijanja i nulte tolerancije na nasilje,imati u svojim redovima najboljeg strijelca lige znači dadatni poticaj da u narednim sezonama damo još veći doprinos i značaj bavljenjem sportom. Po primanju nagrade sportski direktor Srećko Juričić zahvalio se riječima: "Vjerujemo da smo svojim primjerom pokazali ispravan,i jedini mogući put fair,poslovnog i sportskog odnošenja kluba prema igračima. Za nadati se je da će brojne promjene koje su pred nama u Ligi 10 značiti i bolju,zanimljiviju,izjednačeniju ligu koja će svim svojim sudionicima omogućiti zdrave temelje za fair takmičenje,ali i poslovanje. I da će za godinu ili dvije svi klubovi u Prvoj HNL ravnopravno konkurirati za ovu nagradu."