Škola : 1. HNL kadeti : 17. kolo
Rijeka – Cibalia 3:0
01.03.2020.

Kadeti Rijeke pobijedili su Cibaliju 3:0 u utakmici 17. kola Prve HNL.

Bijeli su, po teškim vremenskim uvjetima, odigrali odličnu utakmicu i stigli do zaslužene pobjede.

Rijeka je povela u 29. minuti. Bodetić je izveo slobodan udarac, lopta je okrznula živi zid, promijenila smjer i prevarila vratara Cibalije - 1:0.

Ubrzo je Cibalia imala priliku, ali udarac Kurteša išao je u ruke Frigana, dok je pokušaj Gajzlera glavom na drugoj strani otišao pored gola.

Rijeka je drugi gol postigla u 58. minuti. Lopta je došla do Frigana koji je lakoćom iz blizine zakucao u mrežu - 2:0.

U 64. minuti Cibalia je povukla kontru, Dragun je odigrao za Ferbežara koji je pucao s deset metara, ali je vratnica spasila Rijeku.

Rijeka je pobjedu potvrdila u 77. minuti kada je Bodetić iz prve sa 16 metara sjajnim udarcem pogodio suprotan kut - 3:0.

U samoj završnici utakmice Rijeka je imala još jednu priliku, ali Traub je, nakon asistancije Frigana, promašio prazan gol.

Rijeka – Cibalia 3:0 (13)