Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 18. kolo
Rijeka – Grobničan 2:0
11.04.2018.

Stariji pioniri Rijeke pobijedili su Grobničan 2:0 u susretu 18. kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Strijelci za Rijeku bili su Gajzler i Valić.

Rijeka je imala inicijativu i nizala prilike. U prvom dijelu napadači nisu bili precizni i rezultat je ostao 0:0.

Put ka mreži otvorio je Gajzler u 53. minuti. Primio je loptu u kaznenom prostoru i izborio jedanaesterac. Preuzeo je odgovornost i sigurno pogodio za 1:0.

Potvrda pobjede stigla je u 59. minuti. Sesvečan je ubacio, Gajzler primio loptu i u dva navrata pucao. Vratar Jović uspio je obraniti, ali lopta se odbila do Valića koji ju je pospremio loptu u prazan gol za 2:0.

Rijeka – Grobničan 2:0 (28)