Škola : ŽLM stariji : 2. kolo
Rijeka – Grobničan 6:0
01.10.2017.

Stariji morčići Rijeke slavili su protiv Grobničana 6:0 u drugom kolu Lige morčića - skupine A. Dvostruki strijelac za Rijeku bio je kapetan Mrvčić, a po jedan su dodali Vinarš, Peranović, Miškulin i Maksić.

Već u drugoj minuti Vinarš je iskoristio prvu priliku na utakmici i odmah ju pretvorio u pogodak za 1:0. Nekoliko minuta kasnije Mrvčić je povisio na 2:0. Nakon toga Grobničani su povezali svoje redove i zatvorili prilaze mreži.

Bedem je izdržao sve do drugog dijela kada je Mrvčić ponovo načeo goste u 32. minuti, a konačan rezultat postavio je Maksić u 49. minuti.