Škola : 1. NS Rijeka - pioniri : 6. kolo
Rijeka – Halubjan 4:2
19.10.2017.

Stariji pioniri pobijedili su Halubjan 4:2 u zaostaloj utakmici šestog kola Prve lige Nogometnog središta Rijeka. Pobjedu Rijeci donijeli su Sesvečan, Gajzler, Buljanović i Bossi.

Rijeku je u vodstvo doveo Sesvečan u četvrtoj minuti. Nakon ubačaja Bossija, u šesnaestercu se najbolje snašao Sesvečan i pogodio za 1:0.

Igrala se 22. minuta kada je Gajzler povećao vodstvo. Presjekao je jedno dodavanje i sjurio se sam prema vrataru Mulcu, te pogodio za 2:0.

Halubjan je odgovorio tri minute kasnije. Nakon slobodnog udarca precizan je bio Borovički i smanjio na 2:1.
U uzbudljivoj završnici prvog dijela pala su dva pogotka, po jedan na svakoj strani.

U 33. minuti Buljanović je pogodio za 3:1 nakon ubačaja iz slobodnog udarca. Samo dvije minute kasnije, u 35. minuti, Ratković je najbolje iskoristio gužvu u kaznenom prostoru nakon ubačaja iz kuta i smanjio na 3:2.

Dvojbe o pobjedniku riješio je Bossi u 40.minuti. Nakon ubačaja došlo je do glavometa u šesnaestercu Halubjana, lopta se u konačnici odbila do Bossija koji je zatresao mrežu za 4:2 i postavio konačni rezultat.