1. Momčad : Hrvatski telekom 1. liga : 29. kolo
Rijeka – Inter: dođite na utakmicu i osvojite dres
11.04.2019.

Hrvatski nogometni klub Rijeka i na subotnjoj utakmici protiv Intera iz Zaprešića (Stadion HNK Rijeka, 19 sati) nastavlja s nagradnom igrom u kojoj imate priliku osvojiti vrijednu nagradu - dres najdražeg kluba.

Najsretniji gledatelj protiv Intera u subotu osvojit će dres Rijeke, a svi vlasnici kompleta ulaznica koji, počevši od utakmice protiv Slaven Belupa (30. rujna, 2018.), budu prisutni na svakoj domaćoj utakmici do kraja sezone ulaze u završni bubanj i imaju mogućnost osvojiti pretplatu za iduću sezonu na tribini po svojem izboru.

Dobitnika nagrade klub će kontaktirati prvi radni dan nakon utakmice i dogovoriti model preuzimanja nagrade.

Pravila nagradne možete pročitati u privitku

DOKUMENTI ZA PREUZIMANJE